fbpx

Akademia Rozwoju Przyszłości Dziecka

Wierzymy, że edukacja jest niezbędna, aby świat stał się lepszym miejscem. Dlatego stworzyliśmy KidzAcademy — miejsce, w którym wszystkie dzieci mają równe szanse, dostęp do nowoczesnych metod nauczania i możliwość pełnego rozwoju swojego potencjału.

KidzAcademy Akademia Rozwoju Przyszłości Dziecka

Lokalizacje

Trenerów

Warsztatów

Kursów

Wspieramy przyszłość dzieci

Naszym kluczowym zadaniem jest dostarczenie dzieciom dodatkowych zajęć, które uzupełniają luki zauważalne w polskim systemie edukacji. Chcemy dzielić się z dziećmi fundamentalnymi umiejętnościami społecznymi, których potrzebują do szczęśliwego życia.

Nasz działania skupiamy wokół zajęć poświęconych rozwojowi kompetencji społecznych, kompetencji emocjonalnych oraz umiejętności życiowych.

Dlaczego KidzAcademy.pl?

KidzAcademy powstało z inicjatywy rodziców 2-ki dzieci, którzy w trosce o ich przyszłość postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i umożliwić wszystkim dzieciom dobry start w życiu.

Nasze mocne strony

Unikalna formuła

Akademia Rozwoju Przyszłości Dziecka powstała aby wspierać dzieci w osiąganiu życiowych sukcesów. Unikalna formuła zajęć dodatkowych rozwija potecjał intelektualny, pielęgnuje i kształtuje umiejętności społeczne i emocjonalne.

Holistyczne podejście

Nasze zajęcia pomagają rozwijać u dzieci umiejętności, postawę i osobowość potrzebną do zrównoważonego, niezależnego życia w nowoczesnym i dynamicznym społeczeństwie.

Naukowe podstawy

Badania naukowe potwierdzają – poprawnie rozwinięte kompetencje społeczne i emocjonalne mają kluczowy wpływ na odnoszenie sukcesów i czerpanie satysfakcji z życia.

Międzynarodowe doświadczenie

Wykorzystujemy w naszej codziennej pracy najnowsze techniki w zakresie treningu mózgu, wzmacniania zmysłów oraz rozwoju kompetencji społecznych. Wsparcie i doświadczenie naszego partnera Grupy Edukacyjnej SOWARD jest bezcenne!

Nowoczesne metody nauczania

Wykorzystujemy najnowszą wiedzę edukacyjną i poznawczą, aby Twoje dziecko mogło jak najlepiej wykorzystać nasze kursy. Najlepsze efekty dzieci osiągają dzięki wykorzystaniu ich naturalnej tendencji do uczenia się nowych rzeczy m.in. poprzez trening uważności.

Doświadczenie pedagogiczne

Nasz zespół składa się z doświadczonych nauczycieli, pedagogów i trenerów. Pomaganie dzieciom w osiągnięciu sukcesu to ich powołanie. Posiadamy ponad 30 lat doświadczenie w pracy z dziećmi.

Nasz zespół

Ewa Mazurek

Ewa Mazurek

założycielka KidzAcademy
certyfikowany trener SOWARD SKILLS

Agata Rejdych-Opałka - certyfikowany trener SOWARD SKILLS

Agata Rejdych-Opałka

certyfikowany trener SOWARD SKILLS

Natalia Misiewicz - certyfikowany trener SOWARD SKILLS

Natalia Misiewicz

certyfikowany trener SOWARD SKILLS